Łódzkie Targi Aktywności 2024

Kiedy

2024-09-15    
Cały dzień

Gdzie

Hala Sportowa MOSiR Łódź
ul. ks. Ignacego Skorupki 21, Łódź, 90-532
Mapa niedostępna

III Edycja
Łódzkich Targów Aktywności 15.09.2024

O TARGACH

Gdzie nauczyć się pływać? Jak trenować bieganie? Czym zdrowo się odżywiać?

Na wszystkie te pytania odpowiedzi znajdą się podczas Łódzkich Targów Aktywności.

Zgłoszenia można wysyłać do 30 maja 2024 na adres: lodzkietargiaktywnosci@gmail.com. Szczegółowe informacje są do uzyskania również pod numerem telefonicznym 793 600 501.

15 września 2024 w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Skorupki 21 odbędzie się trzecia edycja Łódzkich Targów Aktywności. Celem wydarzenia jest kompleksowe zaprezentowanie oferty łódzkich klubów, stowarzyszeń sportowych i podmiotów zajmujących się działalnością na rzecz aktywności fizycznej.

Propozycja skierowana jest do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców, ale każdy zainteresowany sportem znajdzie dla siebie coś właściwego. Poza prezentacją oferty sportowej targi będą okazją do przeprowadzenia paneli tematycznych, warsztatów oraz pokazów dyscyplin sportowych. Wezmą w nich udział także byli i aktywni łódzcy sportowcy. Wstęp na targi będzie bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi oraz Fundacja Małgorzaty Niemczyk. Ponadto w targi zaangażowane są łódzkie uczelnie wyższe, Łódzkie Centrum Wydarzeń i Łódzka Organizacja Turystyczna.

Organizatorzy targów zachęcają potencjalnych wystawców do wzięcia udziału w wydarzeniu. Jest ono całkowicie bezpłatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *